Zanzibar

Ślub na Zanzibarze

Tak odległy kraj teraz w zasięgu ręki. Naszym parom proponujemy tu śluby cywilne oraz kościelne. Nie czekaj więc! Zaplanuj i zorganizuj z nami Twój niezapomniany, egzotyczny ślub na Zanzibarze.

Wyspa Przypraw – światowej rangi eksporter przypraw: dzięki wspaniałemu klimatowi są tu plantacje goździków, gałki muszkatołowej, cynamonu i pieprzu. Wizytówką Zanzibaru jest oczywiście turkusowy Ocean Indyjski i biały pasek o zadziwiającej konsystencji białego pudru.

Nieziemskie krajobrazy, wspaniała przyroda i bardzo wysoki standard hoteli – to idealne miejsce na Wasz ślub!

Kiedy na Zanzibar?

Na Zanzibarze przez cały rok jest ciepło, szczyt sezonu turystycznego przypada w okresie od czerwca do września, najcieplej i mniej tłoczno jest na Zanzibarze między grudniem i marcem. Niski sezon trwa od marca do czerwca, trwa wtedy pora deszczowa.

Piękna rafa koralowa to świetne miejsce dla miłośników nurkowania.Wyspa posiada posiada także idealne warunki do kitesurfingu oraz żeglarstwa. Bardzo często Organizowane są wyprawy safari po wyspie, dzięki którym można także zobaczyć te mniej turystyczne zakątki. Znajduje się tu kilka wiosek, do których najczęściej przyjeżdżają osoby poszukujące romantycznych scenerii lub dobrych miejsc do nurkowania. Krystalicznie czysta, turkusowa woda, miękki biały piasek oraz słoneczna pogoda stwarzają idealne warunki do beztroskiego wypoczywania na plaży.

Nasze pakiety ślubne ze ślubem cywilnym lub/i kościelnym proponujemy na przepięknych plażach – a najbardziej znane to: Nungwi i Kendwa w północnej części wyspy oraz Kiwengwa na wschodnim wybrzeżu. Oczywiście również dość popularny jest ślub na molo lub w stylu masajskim. Najpierw odbywa się ślub cywilny w dowolnym miejscu, następnie ślub kościelny w kościele.

Zaplanuj i zorganizuj z nami Twój niezapomniany ślub na egzotycznym Zanzibarze!

Napisz lub zadzwoń po więcej szczegółów. Przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie, odpowiadającą Twoim wymaganiom.


Skontaktuj się z nami i opowiedz o swoich marzeniach, a my przygotujemy ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Wypełnij formularz


Nasze pozostałe kierunki


Zobacz nasze pozostałe strony