Zakynthos

Ślub na Zakynthos

Zante, bo tak nazywają wyspę Grecy i Włosi, należała od czasów średniowiecza do Genui i Republiki Weneckiej, a na początku XIX w. weszła w skład Republiki Siedmiu Wysp. Zdecyduj się na ślub na Zakynthos – na wyspie, która jest jedną z najbardziej romantycznych wysp greckich i posiada idealną scenerię na ten wyjątkowy dzień.

Wyspa ma dość zróżnicowany krajobraz – wschodnie wybrzeże jest dość łagodne i ciągnie się wzdłuż niego wiele plaż, a na zachodzie teren jest górzysty, przez co zachowały się tam dziewicze plaże osłonięte białymi skałami i klifami. Środkową część tworzą liczne gaje oliwne, cytrusowe i winnice. Większość głównych kurortów mieści się na południowym i wschodnim wybrzeżu wyspy i tam głównie koncentruje się cała masowa turystyka. Najbardziej popularnym zakątkiem wyspy jest Zatoka Wraku, gdzie z urwiska nad nią roztacza się widok zapierający dech w piersiach, będący również głównym motywem fotografii reklamujących wyspę. Na Zakynthos jest jednak wiele plaż, osłoniętych skałami i dostępnych z morza, o czym można przekonać się podczas rejsu dookoła wyspy z możliwością pływania w malowniczej lagunie.

Kiedy na Zakynthos?

Sezon turystyczny na Zakynthos zaczyna się już pod koniec kwietnia i trwa do końca października. Ponieważ panuje tu subtropikalny klimat, osoby które źle znoszą wysokie temperatury wybierają zazwyczaj okres od maja do czerwca i październik. W lipcu i sierpniu panują tu wysokie temperatury, których uciążliwość najmniej odczuwalna jest na północnym i zachodnim brzegu wyspy, gdyż wieje tam wtedy wiatr od morza. W sierpniu wiatry te przybierają na sile tworząc wspaniałe warunki do windsurfingu, kitesurfingu i żeglarstwa. Pora bezdeszczowa trwa od połowy lipca do końca sierpnia.

A co powiecie na zorganizowanie ślubu na tej niesamowitej wyspie? Ślub na wyspie pięknych plaż, urokliwych zatoczek oraz wspaniałych żółwi Caretta – Caretta?

Zakintos jest jedną z najbardziej romantycznych wysp greckich, czyli posiada idealną scenerię na ten wyjątkowy dzień.

Zapierające dech w piersiach widoki – stojąc nad urwiskiem, mamy przepaść pod nogami a do tego gdziekolwiek nie spojrzeć, szmaragdowe morze i błękit nieba, wszystko przecięte ostrym konturem szarobiałych skał. Między nimi bieleje mały skrawek odległej plaży, a na niej bajkowy wrak statku. Oto wizytówka tej cudownej wyspy,

Ślub na Zakynthos – proponujemy pakiety ślubne ze ślubem cywilnym w kilku miejscach – słynnej Zatoce Wraku, na Wyspie Cameo, piaszczystej plaży oraz tarasie z widokiem na morze.

Oprócz załatwienia wszelkich formalności, zapewniamy:
* delikatną dekorację miejsca ceremonii
* sesję fotograficzną
* bukiet dla Panny Młodej
* muzykę
* toast
* … reszta to Wasze sugestie i propozycje.

Pozwól nam zaprojektować Wasz ślub – napisz lub zadzwoń. Czekamy.


Skontaktuj się z nami i opowiedz o swoich marzeniach, a my przygotujemy ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Wypełnij formularz


Nasze pozostałe kierunki


Zobacz nasze pozostałe strony