Seszele

Ślub na Seszelach

Plaże o żółtym piasku otoczone niezwykłą roślinnością a wśród nich jedna z najpiękniejszych na świecie Anse Source D’Argent. Jest to właśnie jedna z plaż, na której organizujemy śluby. Seszele to nie tylko główna wyspa Mahe, na której żyje prawie 80% mieszkańców, ale również Praslin – druga co do wielkości wyspa oraz La Digue – niezwykle urokliwa i kameralna. Ślub na Seszelach na jednej z tych oszałamiających plaż to gwarancja, że wspomnienia zostaną nie tylko na zdjęciach.

Kiedy na Seszele?

Pora deszczowa na Seszelach trwa od grudnia do kwietnia, najwięcej jest opadów między grudniem a lutym. Na Seszelach nie ma huraganów, burze rzadko zdarzają się w styczniu lub lutym. Między majem a wrześniem jest najchłodniej, średnie temperatury przez cały rok to 24-30 stopni. Na Seszele najlepiej przyjechać między marcem a majem (najcieplej) oraz wrześniem a listopadem.

Najwyższą wyspą jest górzysta wyspa Mahe ze szczytem Morne Seychellois i z malowniczo położoną stolicą- Victorią. Plaże Mahe są bardzo atrakcyjne – rozległe, białe piaski oblewane są przez czyste wody oceanu bogate w bajeczne rafy koralowe. Orócz Mahe popularne są też wyspy Praslin i La Digue. Wyspa Praslin jest drugą co do wielkości wyspą Seszeli i słynie z gigantycznych, unikalnych kokosów morskich o bardzo niezwykłych kształtach. Romantyczną scenerię tej wyspy tworzą malownicze zatoczki z pięknymi plażami z turkusową wodą.

Proponujemy pakiety ślubne ze ślubem cywilnym i kościelnym zawierające podstawowe składniki:
– wybór miejsca ceremonii
– opiekę koordynatora
– załatwienie wszelkich formalności, aby ślub zawarty na Seszlach był ważny w Polsce
– bukiet
– wino na toast
– ….

Najpierw odbywa się ślub cywilny w dowolnym miejscu, następnie ślub kościelny w kościele.

To Ty zdecyduj, jak ma wyglądać pakiet ślubny, a my stworzymy go dla Ciebie – wybierz ofertę ślubu na Seszelach.


Skontaktuj się z nami i opowiedz o swoich marzeniach, a my przygotujemy ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Wypełnij formularz


Nasze pozostałe kierunki


Zobacz nasze pozostałe strony