Santorini

Ślub na Santorini

Santorini to miejsce, któremu nie można się oprzeć i wobec którego nie można pozostać obojętnym. Przez wielu uważana jest za najpiękniejszą wyspę archipelagu cykladzkiego. Nazywana inaczej wyspą zakochanych, na której podziwiać można najpiękniejsze wschody i zachody słońca z widokiem na niebieskie kopuły świątyń i białą zabudowę. Ślub na Santorini na niewielkiej, ale zachwycającej wyspie to idealny wybór na organizację tego wyjątkowego wydarzenia jakim jest Wasz ślub!

Kiedy na Santorini?

Najlepsza pogoda na wypoczynek na plaży jest od połowy maja do połowy września. I to właśnie w tym terminie szczególnie zapraszamy na Santorini.

Santorini, często nazywana „wyspą wiatrów”, jest uważana za raj dla miłośników windsurfingu, kitesurfingu, paralotniarstwa i żeglarstwa. Czas można spędzić na rejsach promem wokół wyspy lub jachtami, zwykle połączone z możliwością kąpieli przy jednej z bezludnych wysepek atolu.

Będąc na Santorini warto spróbować tutejszych kaparów, które uchodzą na najsmaczniejsze w całej Grecji. Najpopularniejsze plaże położone są na wschodnim wybrzeżu wyspy. Należy tutaj zaznaczyć, że w większości pokryte są czarnym gruboziarnistym piaskiem, pochodzenia wulkanicznego często trafia się żwir i kamienie.

Pozwól ponieść się fantazji i wybierz jeden z tarasów widokowych jako miejsce na swój ślub – na ślub na Santorini. Zapewniamy, że będziesz zachwycony urokiem tej niesamowitej wyspy. Nasze pakiety ślubne ze ślubem cywilnym zbudowane są tak, aby każdy mógł coś dodać od siebie.

Oprócz załatwienia wszelkich formalności, zapewniamy:
* delikatną dekorację miejsca ceremonii
* sesję fotograficzną
* bukiet dla Panny Młodej
* muzykę
* toast
* … reszta to Wasze sugestie i propozycje.

Pozwól nam zaprojektować Wasz ślub – napisz lub zadzwoń. Czekamy..


Skontaktuj się z nami i opowiedz o swoich marzeniach, a my przygotujemy ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Wypełnij formularz


Nasze pozostałe kierunki


Zobacz nasze pozostałe strony