Malediwy

Ślub na Malediwach

Idealne miejsce na ślub, bo któż by nie chciał w tak niesamowitej scenerii złożyć sobie przysięgę? Pejzaże jak z pocztówki, wspaniałe rafy koralowe, turkusowa woda i białe plaże…i domki na wodzie.. Malediwy urzekają swoim pięknem od pierwszego wejrzenia a ślub na Malediwach to marzenie niejednej Pary.

Warto pamiętać, że na Malediwach możliwy jest tylko ślub symboliczny, który nie jest uznawany w Polsce. Dla osób, którym zależy
na ślubie cywilnym, proponujemy połączeniu wyjazdu z organizacją ślubu na pobliskiej Sri Lance.

Legenda mówi, że powstały z gwiazd, które spadły do Oceanu Indyjskiego.

Kiedy na Malediwy?

Pora sucha na Malediwach trwa od grudnia do kwietnia, deszczowa zaś od maja do listopada. Na Malediwach panuje klimat równikowy, gorący i wilgotny o charakterze monsunowym. Od grudnia do kwietnia trwa pora sucha, co jest jednoznaczne ze szczytem sezonu turystycznego. W innych miesiącach jest słonecznie i ciepło, a deszcze są obfite ale krótkotrwałe, przynoszą orzeźwienie i powodują eksplozję tutejszej roślinności. Podczas pory monsunowej silne wiatry wieją w części północnej Malediwów (od maja do listopada). Suma opadów atmosferycznych wynosi 2130 mm, a średnia roczna temperatura 27 °C. Temperatura wody w oceanie to zaledwie jeden stopień mniej. Malediwy odwiedzać warto przez cały rok, bo temperatura powietrza i wody nie ulega zbytnim zmianom, a tropikalne cyklony są tu bardzo rzadkie.

Do Państwa dyspozycji na miejscu jest koordynator, który będzie spełniał Państwa życzenia. Ceremonia zostanie przygotowana z najmniejszymi drobiazgami i z wielką starannością. Będą się Państwo czuć „dopieszczeni” na każdym kroku.

Zapraszam w te urokliwie miejsce na świecie, bo Malediwy to elegancja i kameralność, miejsce bez tłumów i urlopowego zgiełku, w harmonii z naturą i samym sobą.


Skontaktuj się z nami i opowiedz o swoich marzeniach, a my przygotujemy ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Wypełnij formularz


Nasze pozostałe kierunki


Zobacz nasze pozostałe strony