Madera

Ślub na Maderze

Kraina wiecznej wiosny – takim mianem określana jest ta wyspa. Niesamowite krajobrazy i przepiękne klify są idealnym miejscem na ceremonię ślubną. To tutaj organizujemy zarówno śluby cywilne jak i kościelne oraz konkordatowe. Zapraszamy na tą pełną uroku wyspę. Zdecyduj się na ślub na Maderze a na pewno znajdziesz tu spokój oraz oderwiesz się od codziennych trosk.

Madera leży 500 km od wybrzeża Afryki i 1000 km od Europy.Turyści upodobali sobie Maderę ze względu na jej oryginalność oraz wspaniałe krajobrazy zachwycające różnorodnością i kraterami wulkanicznymi. To tu zobaczysz bujną roślinność, niezliczoną ilość gatunków kwiatów, rozległe, zielone doliny, wspaniałe lasy i tarasowo ukształtowane pola. Wybrzeże jest skaliste i malownicze, niemniej każdy znajdzie dla siebie idealne miejsce do wypoczynku.

Kiedy na Maderę?

Madera leży w klimacie podzwrotnikowym. Przez cały dzień kształtuje się tu niezmienna temperatura 22 stopnie, nazywana jest krainą wiecznej wiosny i podzwrotnikowym rajem. Plaże w większości na Maderze są kamieniste lub żwirowe, wstęp jest bezpłatny, a serwis plażowy kosztuje ok 6 euro/os.

Turyści określają Funchal – stolicę wyspy, mianem „małej Lizbony” i nie ma w tym nic dziwnego, gdyż tętniąca życiem stolica ma swój urok i niespotykany klimat. W majestatycznym porcie zawsze cumują wspaniałe jachty i oświetlone liniowce, długa promenada zachęca do romantycznych spacerów, podobnie jak miejscowy ogród botaniczny, w którym można znaleźć wytchnienie i wiele gatunków egzotycznych roślin. Tradycyjne, portugalskie potrawy i owoce morza serwuje sieć doskonałych restauracji, w wielu klubach można spędzić niezapomniane noce przy rytmach tanecznej muzyki.

Ślub na Maderze – proponujemy pakiety ślubne głównie na tarasach z widokiem na morze lub w XVII-wiecznym porcie.

Oprócz załatwienia wszelkich formalności, zapewniamy:
* delikatną dekorację miejsca ceremonii
* sesję fotograficzną
* bukiet dla Panny Młodej
* muzykę
* toast
* … reszta to Wasze sugestie i propozycje.

Pozwól nam zaprojektować Wasz ślub – napisz lub zadzwoń. Czekamy..


Skontaktuj się z nami i opowiedz o swoich marzeniach, a my przygotujemy ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Wypełnij formularz


Nasze pozostałe kierunki


Zobacz nasze pozostałe strony