Kreta

Ślub na Krecie

Największa spośród tysięcy wysp greckich i piąta co do wielkości w basenie Morza Śródziemnego. Nazywają ją największą nie tylko w dosłownym znaczeniu. Pięknem Krety zachwycał się najsłynniejszy poeta grecki – Homer. Wyspa kusi wspaniałą błękitną i zieloną, krystalicznie czystą wodą, piaszczystymi plażami, górskimi krajobrazami, zabytkami oraz słoneczną pogodą. Czas płynie tu nieco wolniej, mieszkańcy z sympatią witają turystów, a mocno schłodzone białe wino smakuje jak nigdzie indziej. Ślub na Krecie to idealny wybór na organizację tego wyjątkowego dnia.

Kiedy na Kretę?

Łagodny klimat oraz położenie wyspy sprawia, że Kreta cieszy się dobrą pogodą od maja do początku listopada. Północ wyspy to łagodne plaże, natomiast południe to masywy górskie. Wyspa zachwyca malowniczymi krajobrazami, piaszczystymi plażami o różowym kolorze oraz antycznymi zabytkami.

A jest co zwiedzać. Antyczne pozostałości dawnych cywilizacji, stare miasta portowe, miejsca naturalnej i niczym niezmienionej przyrody, wąwozy górskie, rajskie plaże i lazurowa woda. To wszystko zobaczymy właśnie na Krecie.

Czemu więc nie zorganizować tam ślubu?

Proponujemy pakiety ślubne ze ślubem cywilnym w okolicach Chanii na 3 najbardziej malowniczych plażach, a także organizujemy śluby pod palmami w okolicach Rethymno.

Oprócz załatwienia wszelkich formalności, zapewniamy:
* delikatną dekorację miejsca ceremonii
* sesję fotograficzną
* bukiet dla Panny Młodej
* muzykę
* toast
* … reszta to Wasze sugestie i propozycje.

Pozwól nam zaprojektować Wasz ślub na Krecie – napisz lub zadzwoń. Czekamy..


Skontaktuj się z nami i opowiedz o swoich marzeniach, a my przygotujemy ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Wypełnij formularz


Nasze pozostałe kierunki


Zobacz nasze pozostałe strony