Dominikana

Ślub na Dominikanie

Tak odległy kraj teraz w zasięgu ręki. Naszym parom proponujemy tu śluby cywilne, kościelne oraz konkordatowe. Ślub na Dominikanie na plaży z białym, delikatnym piaskiem wśród palm kokosowych to zdecydowanie argument za tym, aby wybrać to miejsce na organizację ślubu.

Dominikana – drugie co do wielkości państwo na Karaibach, na jednej z najpiękniejszych wysp archipelagu Wielkich Antyli, została odkryta dla Europy w 1492 r. przez Krzysztofa Kolumba.

Wyspę można opisać w jednym zdaniu: plaże z białym, delikatnym piaskiem, błękitne morze i palmy kokosowe. To zdecydowanie najlepsza wizytówka Dominikany. A teraz dodatkowo w zasięgu ręki z bezpośrednim przelotem z Warszawy i Katowic – jeszcze bliżej niż Ci się wydaje.

Wśród 10 najpiękniejszych plaż na świecie znalazła się Bavaro Beach, na wschodnim wybrzeżu rejonu Punta Cana. Słodkie i soczyste owoce, ananasy i papaje, świeże warzywa i przyprawy – to także narodowe bogactwo słonecznej Dominikany.

Kiedy na Dominikanę?

Dominikana leży w strefie klimatu tropikalnego, najlepiej wybrać się tu w grudniu, styczniu, lutym, lipcu, sierpniu, wrześniu, wtedy na Dominikanie jest szczyt sezonu. W pozostałe miesiące temperatury są niższe, wtedy można zwiedzić wyspę i wypoczywać. Od czerwca do września trwa tu pora deszczowa i zdarzają się huragany.

Ślub na Dominikanie proponujemy z polskojęzyczną obsługą. A pakiety ślubne ze ślubem cywilnym organizujemy na plaży Makao lub na prywatnej plaży na wyspie Saona.

A zawierają one m.in.:
– pomoc w załatwieniu niezbędnych formalności
– wszelkie opłaty urzędowe
– sesję zdjęciową
– dekorację miejsca ceremonii
– bukiet dla Panny Młodej
– butelkę wina
– świadków
– przepłynięcie łódką z obsługą ślubu (możliwość zamówienia indywidualnego transportu helikopterem/prywatnym jachtem/prywatnym katamaranem/ łodzią motorową) na miejsce ceremonii – dotyczy Wyspy Saona
– – … i wiele innych składników, również na specjalne życzenie klientów.

Nie zastanawiaj się, tylko opowiedz nam o swoich marzeniach, a my przygotujemy ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.


Skontaktuj się z nami i opowiedz o swoich marzeniach, a my przygotujemy ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Wypełnij formularz


Nasze pozostałe kierunki


Zobacz nasze pozostałe strony