Bali

Ślub na Bali – Wyspie Bogów!

Tak odległy kraj teraz w zasięgu ręki. Naszym parom proponujemy ślub na Bali w połączeniu z tygodniowym lub dwutygodniowym pobytem z przelotem z Warszawy (lub innego dowolnego miasta) – czyż to nie brzmi cudownie? Proponujemy tu śluby cywilne lub symboliczne.

Niezwykła gościnność mieszkańców oraz ich kultura to jeden z głównych powodów, aby odwiedzić ten niesamowity kraj. Proponujemy wycieczkę po najpiękniejszych świątyniach Bali, z wizytą w wytwórni najdroższej kawy świata Luwag a dla miłośników świata podwodnego niesamowite nurkowania w wodach oceanu.

Kiedy na Bali?

Wyspa Bali leżąca w Indonezji ma doskonały klimat cały rok, dlatego jest kierunkiem całorocznym. Najcieplej jest w porze suchej od kwietnia do października, wtedy słońce świeci bez chmur prawie cały dzień. W pozostałym czasie czasem zdarzają chmury i wtedy przelotnie może padać, w tym czasie roślinność jest bardzo zielona i robi wspaniałe wrażenie.

Bali słynie z pięknych plaż. Oferujemy Państwu rozmaite miejsca do wyboru. Oprócz plaż proponujemy klif, Secret Garden, altanki lub ślub na katamaranie. W każdym z tych miejsc możemy zorganizować ceremonię ślubną bazując na naszych pakietach, albo możemy też dostosować ją do Państwa oczekiwań i życzeń. Po ceremonii ślubnej można, w ramach podróży poślubnej, zwiedzić wyspę odwiedzając święty małpi gaj w Ubud, czy legendarne hinduistyczne sanktuarium w Uluwatu.

Pakietów do wyboru mamy kilka, a każdy z ich w zależności od wybranego wariantu zawiera m.in:

– opiekę polskojęzycznej koordynatorki na miejscu
– dekorację miejsca ceremonii
– makijaż i fryzurę (w bogatszej wersji pakietu)
– sesję zdjęciową (w bogatszej wersji pakietu)
– bukiet ślubny
– wszelkie formalności związane z legalizacją ślubu w Polsce
– … i wiele innych składników, również na specjalne życzenie klientów.


Skontaktuj się z nami i opowiedz o swoich marzeniach, a my przygotujemy ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Wypełnij formularz


Nasze pozostałe kierunki


Zobacz nasze pozostałe strony